Finisz projektu „Przeminęło z kadrem 2020”

Cały 2020 rok uczestniczyłem w projekcie fotograficznym „Przeminęło z kadrem 2020” . W styczniu ’20 r. zaczynały go 64 osoby, skończyło go 8 osób.

Co tydzień prowadzący podawał nowy temat – tytuł, a potem trzeba było wziąć aparat w dłoń i ruszać do roboty. Czasami temat pasował pod zdjęcie niedawno zrobione z innej okazji i można było je wykorzystać. Potem należało zrobić opis pod zdjęciem i wraz z opisem trzeba było je wkleić do albumu na stronie grupy. Tam ocenialiśmy wzajemnie efekty swoich prac; życzliwie i z szacunkiem.

Projekt prowadził Adrian Filipiak, angażując w to swój czas, wiedzę i serce. Dzięki mu za to !!! Rok 2020 był szczególny nie tylko ze względu na Covid-19, ale także ze względu na ten projekt. Teraz wydrukowane zdjęcia i teksty można oprawić w formie książki i będzie je można pooglądać za jakiś czas, przypominając sobie fotograficzne przygody. Pięćdziesiąt tematów, pięćdziesiąt zdjęć i tyleż emocji. Fajna fotograficzna przygoda.

I jeszcze taka refleksja: fotografię dobrze wydrukowaną odbiera się zupełnie inaczej niż wyświetlaną na monitorze. Jakoś ciekawiej. Warto drukować!
© Darek, dariuszmaik.pl

About the Author:
Photographer and blogger. Types of photos taken: portrait, street-portrait, the art of nature.


Sorry, the comment form is closed at this time.

Follow us on Social Media